Herbatka w Ogrodzie

Zaprasza Cię DOM

Przy kaplicy adoracji istnieje możliwość zatrzymania się na chwilę i wypicia herbaty. Mamy nadzieję, iż to proste miejsce zaowocuje w niedługim czasie pięknymi i nieoczywistymi spotkaniami. DOM to sprawa podstawowa i jednocześnie nieoczywista dla wielu. Możemy posiadać nawet luksusowe mieszkanie, jednak żyć w poczuciu duchowej bezdomności i izolacji. DOM to szansa spotkania w miejscu neutralnym, pięknym w swojej prostocie i przyjaznym. Oprócz spotkań towarzyskich znajduje się tutaj również rozmównica, dająca możliwość rozmów duchowych i skorzystania z sakramentu spowiedzi w miarę możliwości i obecności kapłana.

DOM to nazwa, która oprócz zwyczajowego znaczenia kryje w sobie również ukrytą obecność Maryi. Innymi słowy, DOM to skrót, który oznacza: Dziewica Oblubienica Matka. Zaprasza cię DOM. Zaprasza Cię Ona, Niepokalana i Najpiękniejsza Kobieta Świata, Nasza ukochana Mama Maryja.

W tej sekcji będą pojawiać się różnego rodzaju inicjatywy, które mają szansę wydarzyć się przy odrobinie dobrej woli i otwartości na natchnienia Ducha Świętego.